BESEDA O KOMPENZAČNÍCH POMŮCKÁCH

Ozvěna je ekologická pomůcka pro sklerotiky."
Zdeňka Ortová, spisovatelka
BESEDA O KOMPENZAČNÍCH A REHABILITAČNÍCH POMŮCKÁCH
S MARCELOU KRYSKI (DMA) V ÚTERÝ 28. 1. 2020 OD 13.00 HOD V BŘEZNICKÉM KLUBU SENIORŮ

Máte kompenzační, rehabilitační pomůcku a nejste si jisti jejím správným použitím a údržbou?

Víte o změně v úhradách těchto pomůcek od prosince 2019?

Jste dostatečně a srozumitelně informování o možnostech pořízení či zapůjčení kompenzační pomůcky?

Trpíte inkontinencí a nevíte, která hygienická potřeba
by Vám nejvíce vyhovovala? Využíváte možnosti příspěvku pojišťovny? Tušíte, kam se obrátit pro vzorky zdarma?

Pečujete o blízkého člověka, sháníte vybavení pokoje, lůžka
a další pomůcky? Víte, kde si je můžete zapůjčit, nechat opravit, pořídit nové?

JSME TU PRO VÁS. PŘIJĎTE SI POSLECHNOUT ZAJÍMAVOU PŘEDNÁŠKU
A ZEPTEJTE SE NA VŠE, CO VÁS Z TÉTO OBLASTI ZAJÍMÁ.

KROMĚ OBECNÝCH INFORMACÍ BUDE SOUČÁSTÍ BESEDY I PRAKTICKÁ UKÁZKA KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK K OSOBNÍ HYGIENĚ, CHŮZI, SEBEOBSLUZE A JEJICH POUŽÍVÁNÍ VČETNĚ MOŽNOSTI OSOBNÍHO VYZKOUŠENÍ.PŘIJĎTE VČAS, KAPACITA KLUBU JE OMEZENÁ.
 PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ
NA TLF. Č. 731 554 974 ČI NA MAILU petramatysova21@seznam.cz JE MOŽNÉ SI ZAMLUVIT MÍSTO.

© 2019 DOBROČINNÝ SPOLEK SV. MÁŘÍ MAGDALÉNY Z. S.  | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode